5 רעיונות מקוריים לשיפוץ חדר הילדים

5 רעיונות מקוריים לשיפוץ חדר הילדים

חושבים על שיפוץ לחדרי הילדים שלכם? רוצים לדעת כיצד להוציא לפועל את התכניות שלכם וכיצד להעניק לחדר הילדים מראה מרשים ומיוחד בתקציב שיש לכם? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון. במאמר זה תוכלו למצוא 5 רעיונות מקוריים ומיוחדים אשר יסייעו לכם בביצוע המשימה ויהפכו את המראה של חדר הילדים שלכם למראה חלומי ומיוחד, בדיוק כפי שאתם מדמיינים.

יצירות “עשו זאת בעצמכם”

אם אתם רוצים להעניק לחדר הילדים מראה ייחודי יותר ולהפוך את החדר כולו לחדר בעל נופך אישי, הכינו יצירות שונות לעיצוב החדר בכוחות עצמכם. רכשו כמה חומרי יצירה ושבו עם הילדים למספר ימים של יצירה משותפת ושל הכנת מוצרים שישמשו אותם בחדר. תמונות לתליה על הקירות, מוצרי אחסון מחומרים ממוחזרים, שטיח בסריגה אישית (בעיקר לגילאים בוגרים יותר) ועוד מגוון רחב של מוצרים אשר לא רק יהפכו את החדר למעוצב יותר, אלא גם לבעל משמעות אישית עבור הילדים.

חלוקת חדרים גדולים

ביצוע שיפוץ לחדרי ילדים אינו דבר של מה בכך, ולעתים החלל כשלעצמו דורש שינוי. אם יש לכם חדר ילדים גדול, אך הילדים כבר גדולים וזקוקים לפרטיות שלהם, תוכלו לחלק את החדר בקלות רבה באמצעות שימוש בלוחות גבס. חשוב מאוד להדגיש כי גם אם נראה לכם פשוט לבצע את החלוקה הזו, אל תנסו לבצע אותה בעצמכם. במיוחד בחדרי ילדים, בהם שימוש שאינו עדין עלול לגרום לנזק לקיר הגבס או לסכנה בטיחותית של ממש, השתמשו באיש מקצוע לשם כך.

נישות אחסון מגבס

בלוחות גבס תוכלו לבצע שימוש נוסף – לבנות נישות אחסון לחדר בעיצוב אישי ובהתאמה לצרכי האחסון של הילדים. כיום, בניה של נישות מגבס הינה תחום שלם בתחום הבניה והשיפוצים, ותוכלו למצוא מגוון רחב של פתרונות בתחום שיתאימו למה שאתם מחפשים.

שימוש שונה בתאורה

מלבד תאורה ראשית לחדר, תוכלו למצוא מגוון רחב של רעיונות לשילוב תאורה שתשדרג את המראה שלו, בין אם זה בעזרת נורות לילה מעוצבות, באמצעות ספוטים המופעלים בעזרת סוללות בנישות האחסון או באמצעות מנורת קריאה מיוחדת על הספרייה.

כמה פתרונות במוצר אחד

כיום אתם יכולים למצוא מגוון רחב של רהיטים המציעים פתרון לכמה יישומים בתוך מוצר אחד. הם יכולים להתאים מאוד לחדרי ילדים – במיוחד לחדרים קטנים. במקום להתחיל לשבור קירות בעת השיפוץ בכדי להגדיל את החדר, תוכלו להשתמש במוצרים הללו וליהנות משטח רב יותר בחדר הקיים. מוצר כזה, לדוגמא, הוא ארון הזזה הכולל טלוויזיה שיכול לחסוך לכם מקום רב. גם מיטה מוגבהת שתחתיה ממוקם שולחן כתיבה מובנה יכול לחסוך מקום ולנצל היטב את החלל.

השארת תגובה