שירותי אינסטלטור מקצועי

בבית יש שתי מערכות להובלת מים ונוזלים. האחת היא מערכת המכניסה מים שמגיעים מהרשת הארצית והשנייה היא מערכת להולכת השפכים מהבית החוצה. שתי מערכות אלו נבנות ומטופלות על ידי אינסטלטור מקצועי. הקמת מערכות כאלו נעשות בעת הבנייה או השיפוצים הכלליים או לאחר בניית השלד. חלק מהמערכות מועברות מתחת לריצוף או בתוך הקירות וחלקה האחר הוא גלוי וכולל את אביזרי הקצה דוגמת ברזים, ראשי טוש ועוד. יוצא, איפה, שעבודת האינסטלטור הינה מורכבת מאוד ומחייבת תכנון מסודר.

תיקון פיצוץ בצינור

תיקון פיצוץ בצנרת מים פנימית מחייב איתור מדויק של מקום הבעיה ואת זה עושים באמצעות מצלמה תרמית מיוחדת. לאחר הפיצוץ מתפשטת הרטיבות מאחר והמים נוזלים בשיפועים. יכול מאוד להיות שמקום פריצת המים אינו מקום התקלה. אינסטלטור מקצועי בתל אביב משתמש במצלמה כדי למנוע שבירת קירות  מיותרים. תיקון צינור נעשה בשני שלבים הראשון הוא החלפת המקטע  הבלוי ולאחר מכן עבודת גמר של השבת הקיר למצבו הקודם. יש לתת למקום להתייבש ורק לאחר מכן לצבוע.

תיקון ביוב

אינסטלאטור מטפל גם בבעיות של סתימות בצינורות המוליכים שפכים מהאסלה לביוב החיצוני המרכזי של הבית. בבתים צמודי קרקע יש סבירות גדולה להימצאות שורשים שחודרים לתוך מערכת הביוב. בנוסף לכך, משליכים אנשים פדים, תחבושות היגייניות, גלילי נייר טואלט ופריטים אחרים לתוך האסלה והדבר גורם לסתימות. לאינסטלאטור יש כלים המתאימים לטיפולים אלו. במידת  הצורך מבצעים שטיפה בלחץ למערכות ביוב שיש בהן סתימות מורכבות ואת זה עושים באמצעות מכונות מיוחדות המנוידות על רכבים וטנדרים.

שירות מיידי

מערכות אינסטלציה חייבות להיות תקינות כל העת וכל תקלה בהן משבשת את החיים בבית. כאשר יש פיצוץ בצינור חייבים לסגור את הברז הראשי ואז אין יכולת להשתמש במים. סתימה בביוב לא תאפשר שימוש בשירותים ואינה נעימה למראה. משום כך, אינסטלטור בפתח תקווה מספק שירות לאורך כל שעות היממה. הוא יענה במיידית לקריאה וינסה לייעץ טלפונית. במידת הצורך, הוא יגיע במהירות האפשרית עם ניידת מאובזרת לטיפול בבעיה. הוא משתמש בחלקי חילוף איכותיים ותקניים שלא מתבלים במהרה. הדבר  נחוץ מאחר ומערכות אלו נתונות ללחצי נוזלים גבוהים.

השארת תגובה