צביעת מגרשי ספורט- להיות בצד השני של המגרש..

צביעת מגרשי ספורט- להיות בצד השני של המגרש..

מי שמתאמן במגרשי הספורט השונים ברחבי הארץ, יודע, כי בגלל השימוש הרב בהם, הם נוטים להתבלות. יש לבצע צביעת מגרשי ספורט, בכל תקופה מסוימת, כך שהמגרש ייראה חדש, רענן ובטיחותי יותר למי שעושה בו שימוש רב. ניתן למצוא מגרשים רבים כגון: פארקים, בתי ספר, מתנסים, מרכזי ספורט או בכל מקום אחר. את הצביעה, יש לבצע, באמצעות חברה מקצועית בהתאם לסוג המגרש ומצבו.

חשוב לוודא כי אם אתם מעוניינים בציפוי למגרש הספורט, חשוב לוודא, כי ציפוי זה, יגן על השחקנים מהחלקה וכמו כן, יש להשתמש בצבע איכותי לסימון מגרשי הספורט. יש לתכנן היטב, על פי מצב המגרש, מה שי לבצע בו, על מנת שיהיה ללא דופי. השלב הראשון יהיה תיקון סדקים אם יש כאלה, באמצעות חומר אקרילי אלסטי מיוחד המותאם לתיקון ומילוי סדקים במגרשי ספורט. יש למרוח שכבת פריימר. יש לסמן את המגרש, על פי סוגו, אם הוא מיועד לכדורגל, כדורסל, טניס, כדוריד וכדומה, על פי הבקשה של הלקוח.

כללי המשחק בצביעת מגרשי ספורט

בכדי לממש נכון את צביעת מגרשי ספורט, יש להשתמש עם חומרים עמידים ואיכותיים, כך שהם יתאימו במיוחד לייעוד המגרש ולתנאי מזג האוויר. במדינות מערביות שונות, משתמשים בצבע נוזלי במקום באבקה שהופכת להיות מוצקה. בגלל שישראל הינה מדינה חמה, שימוש עם אבקה אינו יכול להתאים בגלל קרינת השמש, מה שגורם לבלאי מהיר של הצבע. מקרים כאלה של שימוש באבקה במקום בצבע נוזלי, יגרמו לצביעה מחדש של המגרש בזמן קצר, מה שיקנה הוצאות מיותרות של כסף.

יש לציין, כי צבע נוזלי המשמש עבור צביעת מגרשי ספורט, עשוי להיות אמנם יקר יותר, אך ישתלם בסופו של דבר בגלל העמידות של הצבע לאורך זמן רב. יש לדעת, כי מי שמעוניין לצבוע מגרש ספורט, בישראל יש להשתמש בצבעים עמידים ואיכותיים בלבד. יש לכלול קווי תיחום של המגרש בהתאם לייעוד מגרש הספורט. רוב הצבעים, הם לבן וצהוב. ראשית יש לוודא כי שינו אספלט בעל שתי שכבות, לסמן נכון את הסימונים הדרושים במגרשי הספורט על פי ייעודם ועד לחיפוי המגרש בצבע מיוחד ועמיד בפני קרינה של שמש או מי גשם. יש לבצע את סימון מגרשי הספורט בצורה מושכלת ומקצועית. גם העמידות בפני שחיקה כתוצאה מריצה והליכה של השחקנים השונים במגרש. לסיכום, סימון נכון וצביעה של מגרשי הספורט חייבים להתבצע על משטחים עמידים ובטוחים שנבנו כראוי.

צביעת מגרש ספורט תוצרת כחול לבן- עבודה עברית

אחת החברות הבולטות ביותר בתחום צביעת מגרשי ספורט הינה עבודה עברית. מדובר על עבודה מקצועית ובלתי מתפשרת, המתאימה לביטחון השחקנים במגרשים השונים. חברת עבודה עברית, מבצעת ציפוי מגרשי ספורט, צביעה בצבעים איכותיים ועמידים בפני קרינת UV ועמידות בגשם. הציפוי עצמו, יתבצע באמצעות חומר אקרילי או בחומר איפוקסי. הצוות המקצועי של חברת עבודה עברית, מביא חדשנות ומקצועיות ורשימה ארוכה של לקוחות מרוצים. החברה דוגלת בשירות אישי, אמין, יעיל ומהיר.

חברת עבודה עברית, עומדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר ומהירה בביצוע העבודה על פי לוח הזמנים המתוכנן. לחברה יש לקוחות רבים ומוכרים כגון גופים ציבוריים כמו: עיריית רחובות, עיריית מודיעין, עריית נתיבות, עיריית הרצליה, עיריית ראשל”צ וכן, בסיסים רבים של צה”ל ברחבי הארץ.  חברת עבודה עברית, מבצעת את העבודות הבאות:

  • הקמה, חידוש וצביעה של מגרשי ספורט וטניס
  • ציפוי אקרילי למגרש אספלט
  • צביעה וסימון מגרשי ספורט, אולמות ומגרשי טניס
  • ייצור והתקנה של מוצרי תאורה וגידור
  • התקנת דשא סינטטי

ההתקנה של מתקני הספורט השונים במגרשים, ע”י חברת עבודה עברית, הינה תחת אישור ובקרת מכון התקנים הישראלי.

השארת תגובה